Faydalı Bilgiler

Siemens ocağınız, çamaşır makineniz, buzdolabınız ya da bulaşık makinenizin bakıma ihtiyacı varsa müşteri hizmetlerimizden hızlı ve güvenilir yardım alabilirsiniz.

Servis asistanı hizmetimizle Siemens ürünleriniz hakkında sorularınıza online yardım alabilir ya da 444 66 88’i arayarak müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Siemens ürünlerinizin kullanımı ile ilgili, öncelikli olarak aşağıdaki konuları bilmeniz önemlidir:

  • Satın almış olduğunuz ürünü kullanmaya başlamadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okuyun ve kullanma talimatlarına uyun.

  • Satın aldığınız ürünün montaj, onarım işlemlerini mutlaka yetkili servislerimize yaptırın.

  • Ücretsiz montaj hizmeti verilen ürünler çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, şofben, elektrikli termosifon, ahşap modül ve ankastre ürünlerdir.

  • Özellikle klima, şofben ve ankastre ürünlerinizin montaj yeri ve tesisatı, kullanma ve /veya montaj kılavuzunda belirtilen teknik şartlara mutlaka uygun olmalıdır.

  • Yetkili servislerimiz, klimalara bayi talebi ile ÜCRETSİZ olarak yerinde keşif hizmeti vermektedir.

Detaylı bilgi

Ocaklarınızın kullanımı, onarım ve bakım hizmetleri için Siemens Müşteri Hizmetleri ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Detaylı bilgi

Siemens fırınınızla ilgili sorularınızın cevabı, bakım, onarım ve diğer ihtiyaçlarınız için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Detaylı bilgi

Cam seramik, indüksiyonlu veya gazlı ocak fark etmez, Siemens ocaklarınızın kullanımı, pişirme yüzeyleri ve ocak gözleri hakkında tüm sorularınız için Siemens Müşteri Hizmetleri ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Detaylı bilgi

Çamaşır makinelerinde zaman içinde edindiğimiz uzmanlığımızı online destek hizmetimiz ve satış sonrası hizmetimizle de sizlere sunuyoruz.

Detaylı bilgi

Detaylı bilgi

Siemens davlumbazlarınızla ilgili her türlü bilgi, onarım ve diğer ihtiyaçlarınız için Siemens Müşteri Hizmetleri bir telefon uzağınızda!

Detaylı bilgi

Detaylı bilgi

Buzdolabınızla ilgili bütün sorularınıza Siemens müşteri hizmetleri uzman desteği sunuyor.

Detaylı bilgi

Hakkımızda

Geleceğin teknolojisiyle tanışmak isteyen herkesi mağazamıza bekliyoruz

Hakkımızda

Foto Galeri

Mağazamızın fotoğraflarına bakabilir, galeride gezinti yapabilirsiniz.

Foto Galeri

Bize Ulaşın

Bizi arayın, ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili tüm konularda sizlere yardımcı olmaya çalışalım. 0252 319 10 60

Bize Ulaşın